| LaraClarice a întrebat:

Care poate fi cauza durerii de ovare si rinichi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Frigul? Fa o baie calda, poate te vei simtii mai bine.Bea lichide calde.Inbraca-te bine dupa baie si vezi cum iti va fi maine.

| LaraClarice explică (pentru Mihaela1964):

Nu sunt dureri de 2 zile...le am de mai mult timp.
De racit, cu siguranta nu am racit. Ce crezi ca ar putea fi in afara de raceala?

| Mihaela1964 a răspuns (pentru LaraClarice):

Piatre la rinichi...

| anapricopi76 a răspuns:

Buna,ori e de la frig ori infectii urinare, ai grija mai mult de sanatatea ta.

| amelicika a răspuns:

AI grija cit mai mult de igiena ta personala sa nu te asezi pe viceuri publice chestii de aceste ai putea sa bei ceaiuri lichide cit mai multe ca sa se curate aceasta substanta din corpul tau.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Proces inflamator, chist ovarian, anexită bilaterală, microcalculi/calculi renali, etc!
Pa, pa.