| FaraNumePls a întrebat:

Care sunt de fapt semnele ca innebunesti? Sau ca ai deja o boala mintala? ( nu ma refer neaparat la bolile mintale grave).
Dau funda.
Cineva care se pricepe la acest capitol si vrea sa vorbim despre asta? Sunt doar curios happy
PS: Sunt baiat si am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Antopuff a răspuns:

Bolile mintale pot avea diverse manifestari: paranoie, izolare, halucinatii, idei delirante, planuri mari care nu sunt realizabile, euforie urmata de depresie.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar ce comportament ai?

| FaraNumePls explică (pentru RAY):

Chiar vrei sa ti zic? ))

| FaraNumePls explică (pentru Antopuff):

Ma regasesc prea mult

| RAY a răspuns (pentru FaraNumePls):

Desigur domnul fara nume pls

| Antopuff a răspuns (pentru FaraNumePls):

Cam cat de mult?