| DandG2304 a întrebat:

Care sunt produsele de par pe care le folositi si in ce ordine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sampon.

Bula
| Bula a răspuns:

1. Apa
2. Sapun
3. Apa
4. Prosop

| DandG2304 explică:

As prefera un raspuns care nu pare a fi scris in batjocura, sincer... Aveam o parere mai buna despre comunitatea de aici!

| Trinitatea12 a răspuns:

Eu folosesc, mai intai, un sampon cu ulei de cocos in el. Am un scalp foarte sensibil deci este unul fara sulfat in el (si uleiul de cocos ajuta cu hidratarea scalpului). Dupa, ca si balsam, folosesc unul cu niste unt de shea si ulei de argan. Imi protejeaza parul mai bine decat alte produse pe care le-am folosit pana acum, si nu e prea scump. Apoi, doar spal balsamul din par, il usuc putin cu un prosop, si apoi il las sa se usuce natural (uscatorul de par iti nenoroceste parul daca e cu caldura, deci nu folosesc).