| MissExtasy95 a întrebat:

Cat costa o operatie de indepartarea cheagului de sange de pe ficat? Urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atât cât te ține buzunarul să-i dai doctorului. Actul medical în România este gratuit.
Pa, pa.

| MissExtasy95 explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi mult de tot :* Era o urgenta

| moatarbogdan a răspuns:

Nu costa nimic dar tu dai cat vrei

| BIOO a răspuns (pentru MissExtasy95):

Buna! Dar de ce trebuie sa faca aceasta interventie? Nu-si poate rezolva problema pe cale naturala si mult mai ieftin? Da-mi add pe lazarescu_constantin si discutam acolo! Succes!