| kryssty8 a întrebat:

Ce ar trebui sa manank seara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Loryoficial a răspuns:

Sa nu papi sear mah,...rolling on the floor mai trebuie sa si vii afara si sa nu stai atat la PC!

6 răspunsuri:
| Dianné a răspuns:

Ar fi super bine daca nu ai mai manca seara. Poti lua mici gustari.Sa tai un mar feliute subtiri, morcov sau un iaurt cu fructe. Un lapte batuut.happy
pupicikiss

| IrinaAndreea a răspuns:

Un iaurt, fructe, o salata...Chestii usoare care sa fie rapid digerate, pentru a nu te ingrasa si a avea un somn bun. big grin

| smaranditza a răspuns:

Un lapte, un iaurt, ceva usor, dar depinde si de organismul tau.
te poti infometa seara si s te trezesti noaptea ca sa mananci. nu ar fi ok

| loricel a răspuns:

Daca vrei sa slabesti este recomandat sa nu mananci dupa ora 18. Poti manca fructe, un iaurt, cereale.

| Cherry56 a răspuns:

Nimic, dupa ora 18 nu e recomandat sa mananci nimic pentru ca organismul are tendinta sa asimileze mai mult si vei avea un somn usor deranjant. Totusi daca ti se face foamne un pahar cu lapte sau niste fructe sunt cele mai indicate.

| cory_1065 a răspuns:

Nimic