| DeeaAndreeaGkCm a întrebat:

Ce inseamna atunci cand in secretia vaginala apar niște firișoare rosii ca de sange?
Mentionez ca sunt la mijlocul lunii(mijlocul ciclului menstrual), iar înafara de asta secretia mea este perfect normală.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu cred că-i deloc ok... Recomand o vizită la ginecolog

| DeeaAndreeaGkCm explică (pentru Adry05):

Dar aveți vre.o idee despre ce ar putea fi vorba?
Pe net am gasit ca e normal dar și ca ar putea fi o infecție, sau ca femeile însărcinate au sangerare, dar la mine nu se poate numi sânge si am si menstruatia normală