| Norvegianul a întrebat:

Ce pastile as putea sa iau ca sa nu ma mai doara gatul dupa ce fac headbang (dau din cap)? Sau cu ce sa ma dau? laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Norvegianul explică (pentru elio):

Am incercat si nu merge.

Răspuns utilizator avertizat
| yellowalien a răspuns:

Pai durerea aia e de fapt o forma de febra musculara. Cumva ar trebui sa iti antrenezi zona respectiva. Asa te obisnuiesti si cand intri intr-un party nebun nu mai ai parte de simptomele nasoale after headbang laughing Been there, done that. Numai ca ii un pic ciudat sa dai din cap zilnic doar ca sa-ti antrenezi musculatura gatului laughing)