| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa nu mai am menstruatie abundenta. In 10 minute se umple un absorbant pentru noapte. Nu vreau la doctor...Am lipsit de la scoala toata saptamaana din acessta cauza! Nu mai suport... Ieri n-am avut deloc menstruatie, iar azi m-am patat de multe ori

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca e prima data, trebuie sa stii ca la inceput e mai greu pana te acomodezi pana vine normal si la termen, daca mai insista si dupa cateva luni s.ar putea sa fie ceva

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu ai ce face dacă la doctor nu vrei să mergi. Foloseşte absorbantele Always Night şi poate te vei simţi mai confortabil.
Pa-pa!

| leeya a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Folosesc Always Night.

| defibrilator a răspuns:

Scumpo, clar la doctor cu tine, e grav, nu te juca cu sanatatea ta

| leeya a răspuns (pentru defibrilator):

PArinrti mi-au spus ca nu-i nimic grav... E prima data cand imi vine

| defibrilator a răspuns (pentru leeya):

Vezi sa nu fie hemoragie si sa faci ceva complicatii, griji de tine!

| leeya a răspuns (pentru anonim_4396):

A inceput sa ma doara si burta... Pe voi v-a durut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA, e normala durerea