| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Ce sa faaac? ma doare maseaua de morrr.Am luat si aulin si algocalminn crying nu mai pot simt ca imi explodeaza capul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
| an0nymus a răspuns:

Tine tzuica/vodk la masea

| PrOEvolution a răspuns:

Asta e intrebare pentru Dragoste si Sex? laughing

| dana85 a răspuns:

Daca este o infectie, ia amoxicilina.

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru an0nymus):

De unde tuica sau vodca la ora asta? Nu am crying

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru PrOEvolution):

Da! Asta e cea mai populata categorie. Nu te-a durut niciodata maseaua? Nu mai pot! Imi bubuie capul. Da-mi si doua palme ca am pus intrebarea la categoria asta! raised eyebrows

| MoMoScumpik a răspuns:

Pai pune niste gheata, si incearca sa adormi.eu asa faceam cand ma durea.stiu ce simti.

| MoMoScumpik a răspuns:

Aaaaaaa am uitat sa-ti zic:sa te duci la dentist

| kamykaze88 a răspuns:

Daca e de la "curent" con de hartie infipt in ureceh stii cum?

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru MoMoScumpik):

Stiuu,dar nu pot sa dorm! Ma doare ingrozitor.Incerc acum cu gheata.Multumesc.Cea mai nenorocita e durerea de masea.

| Spider2Wolf a răspuns:

Te-as sfatui sa iei Chetanov is sigur ca te ajuta!

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru kamykaze88):

Aaa.Da. Bun si tu. Uitasem de chestia asta cu hartia.Multumesc!

| RaduIrinel a răspuns:

Ia un ketonal

| MinteCreatza a răspuns:

Dentist?

| oananecula a răspuns:

In primul rand asta nu e o intrebare de dragoste si sex in al doile rand du-te mo la un doctor stomatolog sau un dentist ceva ca ei stiu cel mai bine
big grin

| an0nymus a răspuns:

Stai in cap(picioarele in pat capul lasat in jos sa atinga podeaua)nu e la misto, la mine de multe ori si-a facut efectul.stai asa vreo 3 min, stiu ca nu e usor dar stai si nu vei regreta

| doc69 a răspuns:

Ia Mig este ibuprofen de 400 mg si urgent la stomatologie.nu te juca

| MoMoScumpik a răspuns (pentru kamykaze88):

Cum e cu conul?

| teleman22 a răspuns (pentru doc69):

Esti un geniu mersibig grin

| doc69 a răspuns:

Sa iti fie de bine..sarbatori fericite.pup

| diannna38 a răspuns:

Ai spirt pune la masea si tine acolo la masea cam 10 20 minute funda