| ioana375 a întrebat:

Ce se intampla daca folosesc Zineryt dupa cele 5 saptamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| facepalmlol a răspuns:

Pai din cate stiu eu, Zineryt-ul este recomandat de un dertamtolog, si deci trebuie sa respecti tratamentul(pentru ca e unul) cat timp ti-a zis(1 luna 2, 3) si sa mergi la control e cel mai bine, daca ai nedumeriri sau dubii, ori reactii ciudate.
Daca inca mai ai cosuri, nu se intampla nimic, ca doar el pentru asa ceva e.

2 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Nu se intampla nimic laughing
Scapi de cosuri, ce altceva sa, se intample?
Daca nu mai ai niciun cos pe fata, nu te mai da cu el ca nu ai de ce.

| ioana375 explică (pentru Wehes):

Pe prospect scrie ca un flacon de Zineryt se foloseste doar 5 saptamani, de aceea am intrebat. Si nu, nu mi-au trecut cosurile de la el...