| Luannah a întrebat:

Ce se intampla daca nu dorm o noapte si o zi, iar apoi inca o noapte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DeeaDelirata a răspuns:

Sti tusmug

9 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

Pai pentru inceput esti foarte foarte obosit si stresat,, ai dureri de cap puternice.

| Luannah explică:

Nu vreau sa intrec pe nimenirolling eyesEu doar...nu mai am somn deloc noaptea, si dorm ziua 10 orestraight faceApoi,normal ca nu mai dorm noaptea urmatoare si tot asa, a inceput incet, dormeam pana pe la 4 dupa masa, dupa care stateam mai mult noaptea, dar dormeam.Pana am ajuns sa ma culc la 12 dimineata si sa ma trezesc la 1 noaptea.Iar ieri noapte nu am dormit deloc la fel ca si azi toata ziua.Acum doua zile am adormit din greseala cu geamul deschis si am racit.

| Valenttina a răspuns:

Nimic.laughing)))mori eventual rolling on the floor))

| Purgatoriu a răspuns:

Esti mai irascibil. E bine sa nu o ti asa deoarece la un moment dat organismul tau va ceda si sunt sigura ca nu esti curioasa sa vezi cum e big grin

| RadioactiveUranium a răspuns:

Pai o sa ti se deregleze "ceasul" din intreriorul creierului tau si o sa fi obosita,nervi ti se vor incorda repede adica te vei enerva super repede din nimic, o sa te doara capul, sper ca nu vrei sa il intreci pe un america care a stat 13 ore non-stop pana s-a dus sus in Rai.

| kryss456 a răspuns:

O sa ia niste cearcane cam mari iar apoi o sa te simti obosita vreo 2 ziletongue

| 211wasgnij a răspuns:

Poate vrei sa-l depasesti pe un adolescent din America, a stat 13 zile non-stop in fata monitorului avand ca ocupatie un joc in retea.
In acest timp a consumat in exces energizante si mama sa la gasit in lumea ingerilor.
Nu te juca cu sanatatea ta, stiu ce inseamna 24/48 de ore nedormite. pe pielea mea.

| anonymus a răspuns:

Ti se face somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai probleme cu dureri de cap cam greu de suportat si nu e bine pentru neuroni deoarece in timpul somnului se formeaza niste celule nervoase indispensabile -> o sa ai si probleme cu nervi ( te enervezi din nimica toata) happy Funda?