| DeliaDelyDede a întrebat:

Credeti ca sunt prea inalta? am 12 ani si 1, 67 m... Cat o sa mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| b0ssu a răspuns:

Si eu am 13 si am 1, 72 m...O sa mai cresti, dar mai lent.In plus, chiar este tare sa fii inalt : D

7 răspunsuri:
| HnkLungeanu74 a răspuns:

Esti inalta... dar la cei foarte dezvoltati. de pe la 16, 17ani nu se mai dezvolta.

| Idkidk a răspuns:

Eh, nu cred eu am 1.50 si sunt mai mica ca tine. Poate mai cresti 10 cm sau 15.

| Petcu_Alexandru_1996_0ZUs a răspuns:

Nu esti prea inalt eu am 12 ani si 6 luni si am peste 1, 75

| SimmerAndra a răspuns:

Eu am 12 si aprox. 1, 50 deci, te rog...

| Pingu78 a răspuns:

Nu te ingrijora, ai avut o perioada cand ai crescut mult si poate pe viitor o sa cresti mai lent

| aXy99 a răspuns:

E ok. Poate o sa mai cresti, poate nu, asta iti e scris in ADN.