| fabi14 a întrebat:

Cu ce esti mai bine sa ma spal pe penis cu shampon sau cu sapun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mai degraba sapun, a sa fie ceva neutru si de calitate si ai grija sa te clatesti foarte bine.

15 răspunsuri:
| diabolykull a răspuns:

Apa si sapun laughing

| fabi14 explică (pentru diabolykull):

Deci cu sapun este mai bine?

| corbulalbrosu a răspuns:

Folosind mainile rolling on the floor

| fabi14 explică (pentru SkyPilot):

Da mersi mult

| Emilian65 a răspuns:

Cel mai bine este sa-ti speli penisul cu apa calda si sapun. Dupa ce l-ai spalat, clateste-l cu multa apa calda sa nu ramana sapun pe el.

| fabi14 explică:

Daca ma spal cu shampon e posibil sa ma iritez

| fabi14 explică (pentru Emilian65):

Mersi

| ywar a răspuns (pentru fabi14):

Sa te iritez, anafabetule! Sa te iriti, bai puta bleaga.

| NameHarris a răspuns:

Cu clorlaughing)

| fabi14 explică (pentru ywar):

Tu esti analfabet mai anafabetule laughing)))))))))))) cum ai scris acuma

| ywar a răspuns (pentru fabi14):

Ai curajul sa imi spui asta in fata?

| fabi14 explică (pentru ywar):

Da pai

| darrio2007 a răspuns:

Cu sapun.Samponul este pentru parul de pe cealalta instalatie numita cap.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este recomandat să te speli cu apă caldă + săpun cu pH neutru şi să te limpezeşti foarte BINE!

Toate cele bune.