| ELena_1470 a întrebat:

Cum pot sa ma ingras fara diete? dau funda.:d
As vrea sa ma ingras in picioare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

In picioareraised eyebrows?
cred ca te referi la coapse si fund...
pai sa vedem. practica si tu un sport cum ar fi voleiul sau handbalul.
plimba-te cu rolele sau cu bicicleta de cateva ori pe saptamana.
Mananca sanatos si sa ai un echilibru regulat intre mese.
Funda:*:*:*?

3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Exista suplimente alimentare care te ajuta sa pui masa musculara.
Iti recomand un produs natural http://aloeveraforever.ro/......-chocolate pe care il iei dupa mancare si da rezultate in combinatie cu miscare. Tu trebuie sa faci exercitii in special pentru grupele de muschii care te intereseaza.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Daca tu esti in poza nu e nevoie sa te ingrasi picioarele tale arata bine asa cum sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ingrosarea piciorului(a gambelor)ajuta genuflexiunile.Incepe cu 15/zi si avanseaza pe parcurs la 40/zi. Dupa ce obtii rezultatele dorite, poti sa reduci numarul acestora sau sa nu reduci numarul genuflexiunilor, dar sa le faci mai rar.