| Marck94 a întrebat:

Cum sa scap de sasaiala? Nu am scapat de ea inca. Am renuntat la logopedie ca nu prea m-a ajutat cu nimic..De ce e asa de greu sa pronunti s-ul? Bata-l focu".

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Ai făcut exercițiile astea?
http://psihopedagogiespeciala.ro/2013/09/corectarea-pronuntiei-consoanei-s/

Dacă logopedul nu te-a ajutat, slabe șanse să te ajutăm noi.

Răspuns utilizator avertizat
| Ha0t1c a răspuns:

Ssssssssssssssssssssssssssssssssss

Răspuns utilizator avertizat
| Ha0t1c a răspuns (pentru Marck94):

Esti Ssssspecial. laughing Eu as fi vrut să fiu rârâit, cred ca e mișto.

Răspuns utilizator avertizat
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu cred ca se corecteaza in cazul tau. Oricum, de ce sa scapi de el cand poti sa vorbesti ca un sssserpisor dragut

| RAY a răspuns:

Eu cand am fost mi-a spus de operatie, am uitat din pacate, apoi am vrut sa merg la logoped dar am uitat, nu ca e greu pur simplu nu putem