| Muffin17 a întrebat:

Cum sa slabesc repede si sigur in cinci zile urgent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlorentinaM a răspuns:

Cu dieta''Balerina'' slabesti 1 kg pe zi dar este nesanatoasa, alegerea e a ta, dar nu este bine sa slabesti dintr-o data

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Pai in 5 zile poti sa slabesti maxim un kg de grasime, tot ce e peste este eliminare de apa, care imediat se pune la loc. Poti sa inerci dieta dukan, prima faza, faza de atac (cauta pe google), are ceva rezultate din cate am auzit dar daca nu o tii pana la capat sau dupa faza de atac sa tii o alta cura care sa ti-se protriveasca mai bine o sa pui totul la loc.
Si nu uita de sport, este foarte important.

| dyonline88 a răspuns:

Mananca dimineata pe saturate.si in rest toata ziua merge...nu manca altceva. spor

| dyonline88 a răspuns:

MERE scuze

| Muffin17 explică:

Cum este dieta balerina