| MihaelaStyles a întrebat:

Cum scap de matreata? Ce shamponuri sau tratamente imi recomandati? Funda
P. S: ma spal cu Syos Smooth Relax

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihai741 a răspuns:

Ce legătură are dacă ești fată? E un șampon - crezi că ar conține ceva hormoni sau ce?
Eu am folosit mult timp șamponul „Vichy" iar când el nu a mai dat rezultate m-am trecut pe „Clear". Au fost chiar ok. Acum depinde sunt și oameni care fac mătreață pe sistem nervos și atunci poți să încerci orice: ou, săpun de casă, oțet - n-au niciun efect!
Baftă!

ClaudiuMihai - dacă tu știi româna așa bine, bagă și niște diacritice!

7 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Iti recomand cu drag Nivea for men ma spal odata la 2 zile cu el si nu am pic de matreata.

| MihaelaStyles explică (pentru FiddleStick):

Sunt fata straight face nu prea pot sa ma spal cu ala

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Da roumaneste nu stii sa scrii?thinking

| MihaelaStyles explică (pentru MihaiClaudiuBragadiru):

La ce te referi?

| BAPHOMET a răspuns:

Cu Alpecin antidandruff (A3 parca) de la farmacie

| DeeaLove08 a răspuns:

Incearca cel de la Vichy:
http://www.aoro.ro/......if-200-ml/
Este putin mai scump, dar este ca un tratament si da rezultate foarte bune. Il gasesti in farmacii. Eu l-am luat de la Centrofarm. :*