| Bbhhdhehs a întrebat:

Dacă combin Sedatif PC ci alcol se poate întâmpla ceva (pe prospect nu scrie )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Unii ati cazut in plasa numelui, acest sedatif PC nu este un medicament dat cu reteta "speciala" de catre medicul psihiatru, este un banal supliment din plante
Evident ca tot ce actioneaza in sfera neuro nu este recomandat sa se combine cu alcool!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se combina niciodata sedativele cu alcoolul!

| darrio2007 a răspuns:

Da, se intampla.

| RaduRobertRO a răspuns:

Mai bine nu combini si nu se va intampla nimic ( rău ).

| StoicAnalysis a răspuns:

Un sedativ cu un alt sedativ? sunt cel mai sigur ca o sa fi o leguma.

| ReddY25 a răspuns:

Ceva foarte grav

| ReddY25 a răspuns (pentru ReddY25):

Așa că nici să nu-ți treacă prin gând