| Alison95 a întrebat:

Daca de la 14 ani port sutien cu burete are ceva, imi afecteaza structura sanilor? acum am 17 jumate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai vazut ce se spune despre sutiene dupa noile studii:
http://stirileprotv.ro/......expun.html

5 răspunsuri:
| zHeArTz a răspuns:

Nu pot spune exact, pentru un raspuns sigur trebuie sa asist de 2-3 ori pe luna la dezvoltarea acestora, iti las date de contact? smug

| DumitrescuIulia a răspuns:

Da.intr-un timp se cam deformeaza...se lasa.bine nu stiu cat de des il porti.dar se vor vedea mici defectewinking sper ca am fost de ajutorbig grin fundita? smug

| Weider a răspuns:

Face BOOM!

| mona a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic, banuiesc ca numai cand esti plecata porti sutienul[cateva ore]iar acasa ii lasi lejeri sau porti bustiera

| Alison95 explică (pentru mona):

Da.dar sunt deja 4 ani de cand port..si sunt cu burete.