| anonim_4396 a întrebat:

Daca e cineva dintre voi la medicina generala la Cluj, cum vi s-a parut examenul? cu cat timp inainte ati inceput sa va pregatiti? eu am inceput acum o saptamana sa invat. Oare am vreo sansa? o sa fac prega la chimie, dar e atat de greu la exam cum se zvoneste? Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Larrissa21 a răspuns:

Cati ani ai de ai inceput acum sa te pregatesti? Si da, la chimie la examen este chiar atat de greu cum se zvoneste.

| jasmine92 a răspuns (pentru Larrissa21):

Am 19 ani si am terminat filologia. Joi am renuntat la facultate ca sa ma pot pregati pentru medicina cluj. happy sper sa fie bine. (am uitat sa precizez ca imi place chimia)