| Andreeaioan115 a întrebat:

Daca mananc doua mese pe zi, e normal? fructe si legume doar...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
71 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

United cu furaciunile ei, bleah!
Cat despre camila aia frantuza...are Henry mai multe goluri decat au aia meciuri in cupele europene.

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu-s chiar camile...PSG ii are pe Di Maria, pe Areola...Dar Man United are mai multi piloni de rezistentatongueogba, Rooney, Fellaini si cam atatwinking

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Echipa de mercenari au aia de la PSG...
Pogboom? rooney care e hodorog acum? Fellaini? bwhahahahaha, Van Persie a fost cel mai mare jucator care a imbracat tricoul lor in ultimul deceniu!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

Rooney e hodorog, dar mai are momente de dezghet. Pogba nu-i chiar dezastru.

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Juventus a dat o teapa mare mancunielor de nu o pot duce, mereu rad de ei cand mi-l baga pe Paulica in discutie.

| Daniel9988 a răspuns (pentru Drimmero):

happy

| Dora49 a răspuns:

Nu prea ar trebui sa mănânci trei mese pe zi si nu doar fructe si legume, ci si carne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu contează cate mese ai conteaza cate calorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Prostii contează cantitatea daca mananci 500 calorii ca la auschwitz poti sa le mananci in 3 4 mese daca mananci 1800 2000 2300 calorii intr o masa e altceva conteaza cate calorii nu cate mese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Daca mananci intr o masa cat mananca altul in 2 3 4 e ok contează caloriile nu cate mese ca poti manca 1 mar 1 para 1 portocala in 3 mese sau 2 kg carne intr o masa

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, dar ar fi o idee sa nu le ingramadesti pe toate intr-o masa. Si mai conteaza si sursa caloriilor, ca daca bagi doar alune in tine... cam nasol. happy