| GEORGEL2012 a întrebat:

De cate ori pe luna va tundeti? in special baietii! ce frizura? baietii mergeti la pensat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| i0oOoOo0 a răspuns:

O data la o luna juma, cu masina in parti ( nr.2) si la spate, nu stiu cum sa zic, cu masina in parti da sa fie dupa urechi pana la ceafa, sus cu foarecele, pe scurt : cu creasta si chica. Daca vrei ceva mai aparte spui sa iti faca si niste linii prin parti.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca 2 doua ori la 3 luni.

nu, nu mergem la pensat ce dracu

| Green66 a răspuns:

Mă tund de 4-5 ori pe lună.

| Andrei_Daniel_1997_X4d8 a răspuns:

Ba ce dracu, esti hemosexual? te pensezi? straight face

| Galan_Alexandru_1993 a răspuns:

Eu ma tund o data pe luna si ma tund ca la marina si imi vine bine!
FUNA PLIZzz!@!@!@!

| mgtow a răspuns:

Nu ma pensez, ma tund o data la 2 luni singur sau chem un vecin sa ma ajute la spate. Las breton in fata cum avea hitler http://img.thesun.co.uk/......82907a.jpg

| neutrino a răspuns:

In fiecare zi de sambata dau pe la salon.

| Liviu a răspuns:

Saptamanal ma barbieresc in cap, nu vad rostu a imi lasa par in cap.Mi se pare ca arat 'urat'. Cat despre pensat, nu o mai fac.O faceam doar cand purtam cioc, imi accentua sprancenele. Se vedea mai ok.Acum port barbat, mi se pare ca as fi prea feminin pensat.Prefer sa arat a masculu feroce rolling on the floor

| express11 a răspuns (pentru mgtow):

Hai ca m-a pocnit rasul cu vecinul, sa te ajute la spate! am votat amuzant!

| mgtow a răspuns (pentru express11):

Cateodata imi las parul taiat in V la spate si nu se poate face singur, asa daca vine vecina dupa caz ma mai culc cu ea.

| express11 a răspuns (pentru mgtow):

Dadada!