| ___TL5G a întrebat:

De ce când mă țin de nas și suflu amețesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu stiu; dar sa nu mai faci acest lucru pentru ca te poti trezi cu diferite probleme care nu stii cum sa le mai tratezi.

| sierra1 a răspuns:

Ar trebui să-ți faci urgent o investigație remene, ar putea fi ceva extrem de grav!

| ___TL5G explică (pentru sierra1):

În martie 2024 am avut furnicături de la picior până la limbă oare de ce? A durat 5 min Analizele au ieșit super ok

| ___TL5G explică (pentru anonimg):

Sper că ce mi s-a întâmplat acum 6 luni să nu fie un avc, din cauza acelor furnicături, sau amorțeli foarte greu de distins.

| ___TL5G explică (pentru sierra1):

Mi-am făcut CT în Decembrie 2023 și mi-sa zis că n-am nimic, si este totul bine

| sierra1 a răspuns (pentru ___TL5G):

Curios traseu: "furnicături de la picior până la limbă"