anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

De ce uneori ma apuca oboseala din senin? Azi am venit de la liceu la 6, si la 8 seara m-a luat un somn rauu de tot. dupa mi-a trecut. Sunt si foarte sensibil la frig. (am 1.70 si 56 kg ) si mereu cand cobor din autobuz imi tremura si dintii si tot corpul. si sunt imbracat foarte gros.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce mananci ziua? Daca mananci.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ma trezesc pe la 9-10. Dorm destul de mult

Răspuns utilizator avertizat
| Ecstasy4Life a răspuns:

Nu ar fi normal sa te simti extrem de obosit incat esti pe cale sa cazi din picioare dupa o zi intreaga petrecuta la liceu? Cat despre tremuratul corpului si dintilor poate te apuca raceala, who knows?