| anonim_4396 a întrebat:

De ce uneori ma apuca oboseala din senin? Azi am venit de la liceu la 6, si la 8 seara m-a luat un somn rauu de tot. dupa mi-a trecut. Sunt si foarte sensibil la frig. (am 1.70 si 56 kg ) si mereu cand cobor din autobuz imi tremura si dintii si tot corpul. si sunt imbracat foarte gros.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ecstasy4Life a răspuns:

Nu ar fi normal sa te simti extrem de obosit incat esti pe cale sa cazi din picioare dupa o zi intreaga petrecuta la liceu? Cat despre tremuratul corpului si dintilor poate te apuca raceala, who knows?

| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza vietii sedentare!

| darrio2007 a răspuns:

Ce mananci ziua? Daca mananci.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu-i vorba aici de mancare, baiatul a mai spus si in alte postari ca se culca foarte tarziu, ca adoarme la scoala cu capul pe banca... Azi noapte era ora 1 cand el a postat intrebarea asta, normal ca la ora 7 cand se trezeste sa mearga la scoala este atat de obosit ca nu se poate misca, in plus, fiind obosit organismul nici nu se poate incalzii, corpul nu are atata energie sa mai suporte si asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ma trezesc pe la 9-10. Dorm destul de mult