| Ioana06i a întrebat:

De ceva timp, observ că atunci când îmi șterg nasul cu un șervețel și când tușesc, îmi curge un mucus de culoare neagră. Menționez că am Bronșită acută și este prima dată când mi se întâmplă asta. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JullErika a răspuns:

Bună. Am avut și eu problema asta iar la mine a fost o infecție cu mucegai negru pentru care am fost la doctor. Nu zic neapărat că poate fi asta dar gândește-te dacă ai stat într-un loc care a avut mucegai negru

| Cipi1212 a răspuns:

Probabil este de la bronșită.