| IDK98989823 a întrebat:

Deși merg și urinez în pauză în oră tot simt nevoia că trebuie sa folosesc toaleta..Precizez ca în pauza trebuie sa ma chinui sa îmi golesc vezica..doctorul urolog mi-a zis că am o infecție nu am nimic la rinichi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IDK98989823 explică:

Ce sa fac sa treacă deși am luat medicamente de 6 zile tot asa e

| mihai69 a răspuns (pentru IDK98989823):

Mergi la alt medic să îți facă analize (antibiogramă) și să îți dea un tratament adecvat.

| cfrtobias a răspuns (pentru IDK98989823):

Folosesti scutece de adultiwinking