| shhhs a întrebat:

Dupa ce stau in pat o vreme si ma uit la film, incepe sa ma doara capul si sa am o senzatie de ameteala...de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Probabil stai prea mult la pc si tv.
Daca problema persista consulta un medic.

| Labyrinth a răspuns:

Îţi obosesc ochii de la ecran, de aici vine şi durerea de cap şi ameţeala. O păţesc şi eu.

| Iuliapaula12 a răspuns:

Buna! eu cred ca din cauza ca ai stai prea mult in fata televizorului te doare capul inschimb nu sti de ce ai senzatii de ameteala

| shhhs explică (pentru Labyrinth):

Stau mereu la o distanta promitatoare de ecran...