| AllmaGirl a întrebat:

Dupa o operatie de apendicita slbaesti sau te ingrasi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, in primele zile slabesti, doarece te alimenteaza doar cu perfuzii si mancaruri nesatioase, gen supa foarte slaba. Zic asta pentru ca si eu am fost operata, si stiu c-am slabit vreo 3/4 kg. Apoi, cand vei termina cu asa zisul regim, probabil vei incepe sa pui la loc.
Sanatate!

9 răspunsuri:
| Catalin_Vasile_1995 a răspuns:

Normal ar fi sa te ingrasi. Dar depinde de organism.

| LoloLore a răspuns:

Slabesti.

| Marius1985 a răspuns:

Depinde ce mananci; te poti ingrasa putin pentru ca nu ai voie activitate fizica happy

| AllmaGirl explică:

Exact cum spuneam...pareri contradictorii...

| AllmaGirl explică (pentru Marius1985):

Pe de alta parte, o perioada nu voi avea voie sa mananc cine stie ce si organismul va fi slabitthinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa operatii, de obicei te ingrasi. Pentru ca a fost inlaturat factorul nociv din corp.

| 83MaryuS a răspuns:

Ramai cu cicatrice laughing

| AllmaGirl explică (pentru 83MaryuS):

De asta m-am prins si eulaughing

Răspuns utilizator avertizat