| NowForYou000 a întrebat:

E normal ca la 2 aprox. 2 săptămâni după terminarea menstruatiei sa ai stări precum : oboseală, schimbarea apetitului si stări de greață (uneori dimineata ). E adevarat ca poate fi din cauza hormonilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

E adevarat ca poate fi din cauza unei sarcini?
Uneori poti sa ai menstruatie prima luna, peste sarcina.

| biancaebar a răspuns:

Mie sincer mi se intampla așa ca poate fi normal dar eu îți recomand totuși sa te duci la doctor

| NowForYou000 explică (pentru Demidol):

Da, ai, dar e adevărat ca ai doar cateva picături?

| NowForYou000 explică (pentru biancaebar):

Ti se întâmplă asta in fiecare lună? La tine e din cauza hormonilor? Tot la fel, te trezesti cu stări de greață? Astept răspunsul tău.

| Sonia822 a răspuns:

In primele zile dupa... la 2 saptamani trebuie sa fii in forma

| biancaebar a răspuns (pentru NowForYou000):

Da mi se întâmpla aproape in fiecare dimineața, am amețeli, stare de greață dar fără sa vara. In cazul meu poate fi ca iau anticoncepționale nu știu