| MaryLoveAnime a întrebat:

E o problema grava faptul ca vreau un fund de pipait? Nu, nu al meu.

O.O Si o alta intrebare, baieti, voua ce va place la un popou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Painy a răspuns:

Ok, cam bizar insa un remediu :
Du-te in camera ta, ia o perna si imagineaza-ti ca perna aia [ saraca ] e un fund laughing
Bafta la pipait :]]

4 răspunsuri:
| Raul4825 a răspuns:

Sa fie moale, mare(dar nu foarte mare), ferm si tonifiat. Sa fie bombat ce naiba!

| D3X73R a răspuns:

rolling on the floor)
1)Asta nu e categoriapotrivita(doar in cazu in care ai probleme la debla)
2)Respuns:I-ati un balon si cand iti este pofta de pipait, pipaie balonu imagindau-ti ca este un "popou"laughing
3)Chiar m-ai fascinat cu intrebarea a II-a laughing

| MaryLoveAnime explică (pentru D3X73R):

Stiu ca nu e categoria potrivita, dar nu-mi dadea voie sa o pun unde trebuia laughing habar n-am de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MaryLoveAnime):

Cam ciudata si unica intrebarea ta.
nu e problema grava ca iti place sa pipai un fund, asta ne place la toti doar, doar problema este daca tie iti place cam des?
Din cate stiu eu la un fund ne place totul in afara de faptul sa nu fie prea mare, bombat, gras, sau sa ii atarne celulita. stii tu bine ce vorbesc