| Anonim2314S a întrebat:

Este normală sângerarea (câteva picături) la ovulație?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ViolaTM a răspuns:

S-ar pitea să fii însărcinată. Se intampla la începutul unei sarcini. De obicei este mai puţin decât menstruaţia. Aşa câţiva stropi. Aşa că du-te la ginecoloc şi vezi dacă eşti însărcinată. Sau cumpăra teste Dra nu cred în ele. Sincer.

| RAY a răspuns:

La ovulatie? nu stiu, eu stiam ca la menstra

| Anonim2314S explică (pentru ViolaTM):

Mi-a venit menstruatia de fiecare data si nu prezint simptome. Ultimul act sexual l-am avut acum o luna si ceva si a fost protejat

| Anonim2314S explică (pentru ViolaTM):

Mi a venit menstruatia de fiecare data si m-a tinut 7 zile, a fost abundenta. Ultimul contact sexual l am avut acum o luna si a fost protejat. Nu prezint simptome de sarcina. Luna aceasta nu am avut contact sexual dupa menstruatie