| Giuliano24 a întrebat:

Exista un site al institului municipal Bucuresti de spital parca care are medic online stiti cumva care este acel site, l-am uitat dar sunt medici online care vorbesc cu voi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mylife415 a răspuns:

Http://assb.ro/ gasesti in dreapta,, chat medical''. Cred ca asta e, altul nu stiu.

2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc, dar nu exista instititul municipal Bucuresti de spital si niciun spital nu da consultatii online.
http://www.i-medic.ro/spital

| Giuliano24 explică (pentru mylife415):

Da,asta e laughing mersi