| Anonim340 a întrebat:

Fata, 1.53, 52 kg. Ce credeți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Nu ar strica cateva kg in minus.

| Kyılε a răspuns:

Ti-am calculat IMC-ul si ai o greutate normala. Esti curioasa sa-ti aflii IMC-ul? Este 22.2, iar intre 18, 50 si 24, 99 - Greutate normala. Site-ul de unde ti-am calculat IMC-ul este acesta: http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html. Acceseaza-l fara punctul de la sfarsit. Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mneah...se putea si mai bine tongue

| Croampa a răspuns:

Incerca sa ajungi la 48 kg, atunci ar fi ideal!

| corbulalbrosu a răspuns:

Minim 10 kg ar fi de dorit sa dispara. Prin sport sau prin dieta. Pa, pa.

| awspam a răspuns:

Daca ai 15 ani te dezvolti, e normal sa pui ceva in plus, ca apoi sa ai de unde slabi, pana pe la 20-23, daca ai 50 de ani parerea mea ca e ok

| Anonim340 explică (pentru awspam):

Nu am 15...