| Sorina45677 a întrebat:

Fata mea are 6 ani mâine nu o voi duce la gradiniţă pentru ca este cam răcită din cauza asta ieri seara s-a trezit aproape toata noaptea e de vineri aşa am fost vineri la medic cu ea şi mi- a dat să îi dau sirop şi tot nu se simte bine nici acum.Cum sa o fac sa se simta mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i dai pastile si sa o ingrijezsti, asa cum ti-a spus medicul, ca aici nu avem medici sa-ti dea si alte sfaturi.