| Denissuca23 a întrebat:

Fetelor ce sa fac ca sa imi creasca sanii? ii adevarat ca daca te ungi cu usturoi pe sanii o sa-ti creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu mai dati ascultare tuturor prostiilor.Cum de iti trece prin cap asa ceva? Pe masura ce organismul isi va definitiva formele iti vor creste si sanii.Moda sanilor mari este in declin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa mirosi ca o parjoala si cam atat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată happy

NU este adevărat!

Să NU faci aşa ceva deoarece te vei alege cu o "arsură"/iritaţie foarte GRAVĂ!

Toate cele bune.

| EchoDemon a răspuns:

Am auzit chestia dar nu e adevarat.