| nimicaici a întrebat:

Fetelor,voi cum scapati de kg in plus ? As vrea sa slabesc la burtica si la picioare.Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înveți să mănânci și multă mișcare fizică zilnică pentru arderea caloriilor.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hei happy vrei sa slabim aman2?!puppy dog eyes cristinacrs69 :d

| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Hello! pei ar trebui sa faci cardio 2-3 zile pe saptamana minim 25 de min, abdomene si tine un regim regulat ...mananca legume fierte, carne fiarta, fara sucuri carbogazoase, iti poti face tu suc de grapefruit pentru ca acest fruct are la baza nise enzime care fac, ca organismul nostru sa arda grasimi pentru energie fapt ce determina o rapida si usoara pierdere in greutate sau poti tine o dieta din grapefruit

| andreyy21000 a răspuns:

Regim si exercitii...acum nu vrei sa te duci la o shaorma si sa slabesti laughing)))))