| livialivdelabuc a întrebat:

Fructele ingrasa sau e un mit,mananc si cate un kg de mere,prune, nectarine pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Tiia a răspuns:

Fructele si legumele nu ingrasa! Ba chiar te ajuta sa slabesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt fructe care au mult zahar in ele si ingrasa

| claudyyya a răspuns:

Da fructele ingrasa..eu stiu de banane happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, fructele NU îngraşă deoarece au PUŢINE calorii - vezi detalii la linkul :
http://calorii.oneden.com/Calorii-Fructe/

Toate cele bune!

| livialivdelabuc explică (pentru bursuc001):

Multumesc,mercie

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru livialivdelabuc):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!