| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Fratele meu are fata plina cu cosuri. ce poate sa faca pentru a le inlatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Ar putea sa se duca la un dermatolog sau sa se duca unul dintre parinti la farmacie sa intrebe despre niste creme care sunt utile... thinking

7 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Sa mearga la un dermatolog.

| CamiiBăă a răspuns:

Prima oara spune-i sa se duca la farmacie sau la un medic si sa il intrebe ce are de facut.Si eu am avut si inca mai am, dar o fata mia recomandat o crema si m-a ajutat happy. Insa, chiar nu stiu daca este si pentru baieti. Funda?

| sekretik a răspuns:

Si eu la fel am. dar cu timpul vor trece pentru ca noi suntem adulti.

| kathy7649 a răspuns (pentru CamiiBăă):

Poti sa-mi spui ce crema?
te roghappy

| CamiiBăă a răspuns (pentru kathy7649):

Desigur :* :GEROVITAL Plant

| doctoressa a răspuns:

Vezi aici cum poti scapa de "cosuri" http://www.i-medic.ro/blog/pentru-adolescenti-acneea-de- ce-ne-apar-cosuri

| kathy7649 a răspuns (pentru CamiiBăă):

Multumeschappy