| alegzuutz a întrebat:

Hei TPU aveți idee ce se ibtampla cu MINE? Am 16 ani si fumez de 1 an.Acum sunt racit îmi curge nasul am nasul infundat și respir greu si ma doare in gat.De 5 zile eu respir greu si ieri au apărut simptome de raceala.Eu mereu ma gândesc la boli la frica de a avea cancer pulmonar după 1 an de țigări fumate si alte lucruri.Ma inteapa in partea dreapta pe san si după ma ia o sufocare si o apăsare pe piept care dispare după 10m fără nimic.Aceste lucruri le am de 5 zile.Ori e ipohondrie sau raceala sau chiar boala care eu ma gândesc și chiar aia e Va rog ajutați ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Lasa-te de fumar, 16 ani este o varsta prea fragila, iti vei face mai mult rau daca continui

| Delyae a răspuns:

Și eu îs răcită noaptea.

| Violleta2022 a răspuns:

Este Ipohondie, din cauza lipsei de atentie dupa care urli.

| darrio2007 a răspuns (pentru Delyae):

Ziua iți trece?

| kalasnicov22 a răspuns:

Daca luna viitoare nu iti mai vedem postarile o sa stim de ce.