| Pupiciy a întrebat:

Hei TPU, de ce ma inteapa in partea dreapta cand alerg sau cand merg mai mult pe jos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Buna! Pai obosest. Asta patim toti! Este probabil de la splina thinking

4 răspunsuri:
| 03Didy03C a răspuns (pentru 03Didy03C):

Obosesti laughing scuze

| DomnişoaraClannad a răspuns:

De la splina.
Renunta la prajeli si bea mai multa apa.

| catalinPA800 a răspuns:

Din cauza splineii, pe toti ne doare cand alerga sau facem efort, trebuie sa bei multe lichide in special apa!

| Băă_Ana_1991 a răspuns:

Halal e un mister