| Adriana660202 a întrebat:

Hei tpu.In fiecare dimineață mă trezesc cu o respirație foarte grea și bătăi rapide ale inimii.Mai am respiratie grea și uneori în cursul zilei.Dar doar dimineața simt asa o bătaie rapida a inimii și respiratie aproape imposibila

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adriana660202 explică:

Respir momentan doar pe gura ca pe nas se aude ca un șuierat foarte puternic și nu îmi plave

| TimberWolf a răspuns:

La medic ai fost?
vrei diagnostic aici? suna destul de grav ce ai tu. Ar putea fi atac de panica dar asta e doar o parere neavizata.

| Adriana660202 explică (pentru TimberWolf):

Eu am fumat 1 an m-am lăsat 1 luna ca aveam aceleași simptome dar acum au reapărut și parca mai grave ca stranut am mucus in gat îmi curge nasul si respir greu.Nu cred ca e cancer pulmonar ca fumez de 1 an

| Violleta2022 a răspuns:

Troll!

Acelasi user cu zeci de conturi, iinventand boli si simptome inexistente.

| MCosmy a răspuns:

S-ar putea sa ai Apnee in somn (posibil chiar severa), incearca sa faci un test pentru a vedea daca ai apnee si in cazul in care da, sunt anumite lucruri pe care le poti face sa previi aceasta apnee.

| Adriana660202 explică (pentru MCosmy):

Ce test