| dororo a întrebat:

Hei TPU vreau si eu un sfat sau ceva gen... inf sa trec la subiect de 2 zile nu imi este foame deloc si nu am dormit 2 nopti ca si cum ar fi ca nu am nevoie de mancare si nici de somn si inca ma simt perfect de bine si chiar nu imi e foame deloc am mancat doar ieri dimineata ceva dar nah am mancat asa de gura parintilor. imi spuneti va rog daca va pricepeti la boli etc.?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| andreeahtml a răspuns:

Daca tu te forțezi sa nu mănânci și să nu dormi este foarte grav, îți spui sănătatea în pericol. Lipsa poftei de mâncare din organism e un fel de alarma că ceva nu merge ok, dar de lipsa somnului nu știu ce să spun. Daca și în următoarele 2 zile este la fel mergi de urgenta la un medic, organismul nu poate funcționa fără somn

| dororo explică (pentru andreeahtml):

Mersii