| DeuMăi a întrebat:

Heii TPU am si eu o intrebare : de cateva zile sanii mei s-au inmuiat dar inainte ii aveam tari? de la ce este asta? si cum pot face sa fie ca inainte?crying va rog nu radeti e seriossad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

De la caldura laughing
scuze nu m-am putut abtine laughing)
ok stai linistita ca nu este nici o problema... asa sanii tai, or sa fie un pic mai moi...

| DeuMăi explică (pentru drhotzu):

Dar zici ca sunt baloane umplute cu apacrying

| drhotzu a răspuns (pentru DeuMăi):

Ooffff stai linistita, asa se intampla la toata lumea... isi pierd din fermitate. nu te stresa din cauza asta! sa stii ca pentru baieti nu prea conteaza cat de fermi sunt atat timp cat sunt acolowinking

| DeuMăi explică (pentru drhotzu):

laughing mersi...dar la ce prietenii(baietii) am eu cred ca nici nu s`ar mai uita la mineI don't want to seecrying

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeuMăi):

Dar nici nu trebuie sa se uite "baietii" la tine, ci doar ala cu care esti, parerea lui conteaza cel mai mult happy

| drhotzu a răspuns (pentru DeuMăi):

Hey! toata lumea e frumoasa! stii vorba aia cu beauty is in the eye of the beholder (frumusetea este in ochii celui ce priveste!) asa ca ce mie imi pare frumos tie nu ti se pare! asa ca sunt sigur ca exista un baietel acolo caruia ii place cum arati, ce par ai, ce zambet ai, ce picioruse ai, ce sani ai... daca tinem foarte mult la astea. dar uite ce iti spune un om cu multa experienta in viata si in relatii: baiatul care o sa se indragosteasca de tine o sa se indragosteasca de rasul tau, de prostioarele pe care le faci sau le spui, normal ca pana la indragostit o sa conteze foarte mult si prima impresie, dar dupa conteaza mai putin aspectul fizic! asa ca: tine minte ca indiferent cum arati trebuie sa fii impacata cu tine! si sa ai o parere foarte buna despre tine, pentru ca atunci cand ai incredere in tine toata lumea observa asta si atunci te simti cel mai frumoasa! daca vrei sa mai discutam putem sa facem asta in privat...

| Azµre a răspuns:

Pui mainile palmă în palmă și apeși tare și ai să vezi că se vor încorda pectoralii, și faci așa zilnic 5 repetări a câte 50 de astfel exerciții cu pauză de 2-3 minute între repetări, apoi mai târziu treci la 100 de exerciții în 5 repetări, ai să vezi diferența într-o lună de zile.

| DeuMăi explică:

Va multumesc pentru ajutorpuppy dog eyes as vrea mai aud(vad)