| AnaMariaBUBU a întrebat:

Heii TPU EU SUNT MARIA! odata cand aveam 3 ani m-a muscat un caine de fata... si mi-a ramas cicatrice urata pe fata o am de 9 -10 ani chiar am incercat multe sa fac si chiar nu mi-a reusit... arata foarte urat pe fata va rog sa imi spuneti cum sa scap de ea arata oribil o.o toti se rad de mine nu stiu ce sa mai fac sa scap de ea ori cat ar costa dar sa scap odata. FUNA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti scapa de ea altfel decat prin operatie.

| Azµre a răspuns:

Nu ai ce să îi faci ori te împaci cu gândul ori după 18 ani faci operație estetică!

| AnaMariaBUBU explică (pentru Azµre):

Dar mi-a zis cineva ca imi pune alta fata si mi-e frica de atunci