| IonutMiclos a întrebat:

Hey tpu.De 1 săptămâna sau 2 ma doare in spate cred ca la rinichiul stang.Durerea este la finalul colonei vertebrale în dreapta mai sus de noada. Durere este când stau pe scaun la liceu sau apare brusc asa.Si o data cu durerea aia de spate apare și o durere de burta sub coasta stanga.Ce poate fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IonutMiclos explică:

Poate sa fie plămânii?

| Chelsea_Sorin_1996 a răspuns:

Nu cauta verdicte pe internet, du-te la medicul de familie, pentru a-ti da trimitere la un medic specialist si acolo ai primi un raspuns cum trebuie.
Dar ca sa iti raspund, cel mai probabil nu e nimic serios, in afara de niste nisip/pietre la rinichi care pot fi eliminate prin tratament, tinand cont si de varsta ta prin urina.

| IonutMiclos explică (pentru Chelsea_Sorin_1996):

Ok.Nu are nicio trebuie cu plamanii nu? Gen ei nu sunt situați acl și nu dor o data cu burta