| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Problema mea este una tind sa cred psihică.
Erectia, am 18 ani dar cand vine vorba de a întreține o relație sexuală parca sunt mort, ma simt complexat si atunci dispare tot. Am avut noroc cu partenerii de pana acum si problema sa remediat, însă ultima experiență a fost oribilă, nereușind să îmi mențin erectie deloc. Ce as putea face in privinta asta? Niste suplimente sau ceva? Si tind sa cred ca si libidoul imi este scazut sau ceva dat fiind nu simt aproape nimic cand imi vad partenerul.
Nu stiu daca e pe natura psihică sau altceva.
Rog seriozitate si nu răspunsuri răutăcioase.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Erecție și partenerul sau partenerii, iar nu parternera? Femela surogat? Atunci de ce nu femela de cauciuc? Nu e răutate, dar e devianță.

| Dana1999 a răspuns:

Dar nu e o disperare ca nu esti pe moarte din asta.

| Rpgdei a răspuns (pentru Dana1999):

Probabil de asta imi si dispare erectialaughing mai bine sa fiu pe moarte decât să mă confrunt cu problema actuală

| Dana1999 a răspuns (pentru Rpgdei):

Sunt treburi in viata mult mai obositoare si grele ca asta.