| IonutMiclos a întrebat:

Hey TPU. Voiam sa va întreb plamanii unde dor? Sau cum se manifesta? Am 16 ani fumez și ma doare in partea de jos în spate deasupra în stânga și se lasă în burta sub coasta.Pot fi plamanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Voiam sa va întreb plamanii unde dor?~

nu dor, faci cancer și nu știi de unde ți se trage

| IonutMiclos explică (pentru sierra1):

Pai da dar care sunt simptomele? ca eu nu tusesc nu scuip sange doar respir greut

| Violleta2022 a răspuns:

Aia-i doar IPOHONDRIA ta, cu care vii zilnic, cu alte si alte simptome inventate laughing

| sierra1 a răspuns (pentru IonutMiclos):

"doar respir greut" - e clar, ăsta-i inceputul!