| GabiiHaș a întrebat:

Hi TPU!
Azi m-am trezit la vreo 4 dimineata, nu pot dormi! Tot vreau sa ascult muzica, si eu deobicei dorm cu castile in urechi.Dar degeaba.Vad ca in ultimele 2 nopti, ma trezesc prea, prea devreme.
Ce mi-am facut?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Esti indragostit(a)? Ai parte de stres? Bei multa cafea sau cola/pepsi/alte produse cu cofeina? Poate fi una din astea.

| a1473 a răspuns:

Pot sa te duci la farmacie de-ti iei niste pastile de adormit

| LiazAdrian a răspuns:

Buna! happy
Se mai intampla, sa te trezesti dimineata, si chiat devreme straight face
---
Raspunsul poate fi urmatorul:
Te culci prea devreme diseara, si nu esti obosita.

| lowraider26 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema...am descoperit ca nu puteam dormi deoarece nu am destul aer in camera si trebuie sa deschid geamul in prima noapte. In a II-a am descoperit ca nu pot dormi pentru ca ma gandesc foarte mult la ceva/cineva. Mai bine te-ai duce la doctor sa vezi care e problema e cel mai sigur... happy

| pwp a răspuns:

Ai o dereglare hormonala.

| GabiiHaș explică (pentru victorr_3274):

Daca-s inddragostita?

| GabiiHaș explică (pentru pwp):

WTH?
adica?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai dormi cu căștile pe urechi, îți distrugi auzul!
În timpul zilei ce faci? Dormitezi?
Pa, pa.