| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am observat ca mi-a iesit o alunita mica, culoarea neagra pe penis, de la ce credeti ca e, si ce as trebui sa fac ca sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să scapi de ea trebuie să te vadă un dermatolog.
Pa, pa.

| robroy a răspuns:

La doctooor, cand ai dubii despre corpul tau si tine de sanatate, la doctor baieteee.

| Alexandru3y a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Am programare pe 1 noiembrie, sa imi mai scoata si altele, o sa ii spun si de asta. mersi